Print Page   |   Report Abuse
News & Press: ISBA News & Events

A special thanks to our 2016 Talk to a Lawyer Today volunteers

Wednesday, March 30, 2016   (0 Comments)
Posted by: Carissa Long
Share |
District A:
Karen E. Antink
Candace D. Armstrong
Renee M. Babcoke
Russell D. Bailey
Joanne Baitup
Ashley L. Balicki
Hannah J. Barnard
Christian W. Bartholomew
Daniel C. Blaney
Barbara A. Bolling-Williams
Richard P. Busse
Jane R. Callies
Darcie L. Campanella
Michael A. Campbell
Carrie Castro
Richard F. Comingore
Carri N. Crider
Jamey Critchlow
Andrew A. Crosmer
Angela G. Crossin
James S. Dal Santo
Dawn M. Dawkins
Julie A. Demange
Cheryl Evans
Jerome L. Ezell
Kelly W. Gibson
Rebecca G. Goddard
William Green
James E. Harper
Mark R. Harris
Ragen H. Hatcher
Thomas C. Higgins
Robert K. Higginson
Jason L. Horn
Jennifer Irons
Lori S. James
William M. Jonelis
Inga D. Lewis-Shannon
Michael L. Manis
Michael J. Massa
Teresa A. Massa
James I. McCafferty
Alicia J. McClean
Michael P. McIlree
Douglas C. McMillan
Robert T. Miller
Carla J. Morgan
Richard F. Morrisroe
Ruth B. Norris
William J. O'Connor
William H. O'Toole
T. Edward Page
Kathryn L. Rowberg
Alisa L. Rude
Deanne K. Sasser
Barbara J. Schmidt
Charissa M. Sheehan
Michael M. Sheehan
Lea P. Shelemey
Peggy Jo Stamper
Judith H. Stanton
Adam M. Sworden
Deborah L. Szczepanski
Robert L. Taylor
Shelice R. Tolbert
Jaime L. Turley-Perz
Luis E. Vallejo
Stephanie A. Wicke

District D: 
Sandra S. Dukes
Pamela J. Hermes
Amber B. Morgan

Timothy Peterson
Matthew A. Salsbery
Edward W. Stachowicz


District E: 

(Allen County)
Douglas R. Adelsperger
Anthony T. Adolf
Loren K. Allison
Christopher Bandemer
Rachel E. Blakeman
Jon A. Bomberger
Daniel J. Borgmann
Timothy L. Claxton
Lindsay A. Davenport
Ruth DeWit
Craig R. Finlayson
Danielle L. Flora
Heidi L. Fowler
Jane M. Gerardot
David Van Gilder
Stephen P. Griebel
Thomas A. Hardin
Alan K. Hofer
Hal C. Hossinger
Kerry M. Hultquist
David P. Irmscher
Thomas C. Kus
Yvette G. Kleven
Martha M. Lemert
Kent C. Litchin
Christine M. Marcuccilli
George G. Martin
Diane M. Miller
Karen T. Moses
Apexa Patel
Douglas D. Powers
Stephen P. Rademaker
Kingsley G. Regnier
Holly M. Ripke
Dusty M. Roach
Ronald J. Severt Jr.
Andrew P. Simmons
Thomas D. Smith
Brian J. T’Kindt
J. Brian Tracey
Stephanie H. Troyer
Ann M. Trzynka
Marian C. Welling
Sarah L. Wladecki
Kenneth R. Yahne
Randy W. Young

(Steuben County)
Craig R. Benson
James W. Burns
Gregory A. Cranston
Jonathan O. Cress
Gregory A. Eberhard
Marylyn K. Ernsberger
Angie L. Hendrickson
Todd J. Hendrickson
Brian W. Kaiser
Patricia L. Martin
Steven C. Mayer
James A. McEntarfer
E. Foy McNaughton
Michael Morrissey
Frank Stewart
Ronald G. Thomas
William R. Wible
Thomas S. Wilson Jr.

(Huntington County)
Lisa M. Garrott
Adrian L. Halverstadt
William B. Hogg
Casey C. Morgan
Jeremy K. Nix
Joseph S. Northrop
Justin R. Wall
District G:
Arend J. Abel
Rachel A. Briscoe
Sean A. Brown
Sarah D. Burt
Jesse L. Coleman
John Emry
Christopher P. Felts
Alison A. Finkelmeier
James W. Foltz
Alexandra French
TyJuan L. Garrett
Melissa M. Garten
Kelly N. Kinkade
Marc W. Matheny
Patty L. McKinnon
Kimberly Opsahl
Jennifer S. Ortman
Chuck S. Roach
Katie L. Rosenberger
Shawn Schilling
Caitlin S. Schroeder
Susan M. Smith
Peter TenEyck
Michael D. Wilhelm
Grant Zellefrow

District I:

 

(Bartholomew County)
Cynthia A. Boll
Landyn K. Harmon
Peter C. King
Kathryn D. Molewyk
Jerry E. Prall
John A. Stroh
Joyce E. Thayer-Sword
Alan L. Whitted

(Brown County)
Daniel C. Reuter
Cynthia S. Rose
Andrew A. Szakaly Jr.

(Decatur County)
Stephanie L. Kress
William H. Robbins III
Chad M. Smith
Christopher C. Stephen
Jennifer A. Sturges
Christopher M. Tebbe

(Jennings County)
Mark J. Dove
James F. Funke Jr.
Bradley K. Kage

(Legal Aid)
Kathryn L. Miller
Martin K. Remming 


District J:
Jon D. Baker
Melinda H. Bundy
Frank J. Cardis
Jerry Charls
Martin DeJulia
Mike Douglass
Tony Douglass
John A. Ertel
Doug C. Holland
Heidi A. Kendall-Sage
Jason E. Ray
Lisa K. Rosenberger
Mike Sarapata
Elizabeth Schwartz
Lane A. Siekman
Gary W. Sorge
Brenda Wilhelm-Waggoner
District K:
Beverly Corn

Trisha N. Dudlo
Fred R. Folz
Kelly A. Lonnberg
Andrew C. Ozete
Brandon J. Powell
Laura A. Scott

Scott Wylie


District L:
Bryan M. Abell
Dana M. Eberle-Peay

Mary E. Fondrisi
Robert G. Hamiton II
Mitchele J. Harlan
Robert L. Houston III
Earl C. Mullins Jr.
Karen Y. Renfro


Cass County:
Andrew A. Achey
Jim J. Brugh
Hon. Leo T. Burns

John S. Damm

Braden J. Dean
Amber N. Garrison
Yamir Gonzalez-Velez
R. Tod Groff
W. Kelly Leeman
Jacob M. O'Brien
Andrew J. Stephenson

George W. Stephenson

 


Membership Software Powered by YourMembership.com®  ::  Legal